شاخص های کاربردی در ارزیابی عملکرد کسب وکار

شما با شاخص های کاربردی و استاندارد میتوانید به راحتی عملکرد کسب وکار خود را بسنجید

همین الان می توانید نمونه شاخص های فروش را دانلود کنید

عضویت کلوپ سیستم سازان

این عضویت برای مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب وکار طراحی شده است. شما با عضویت 1 ساله کلوپ سیستم سازان می توانید به مطالب اختصاصی و کاربردی ما در حوزه سیستم سازی، بهبود و سیستم هایمدیریت کیفیت دسترسی داشته باشید.

چرا عضویت 1 ساله در کلوپ سیستم سازان

1- دسترسی به شاخص های عملیاتی متناسب با کسب وکار خود

شما می توانید شاخص های کلیدی عملکرد در فرایندها و صنایع مختلف را که توسط تیم آموزش مستر از صنایع فعال در ایران و کتب معتبر گرداوری و منتشر می گردد را بررسی و از میان آنها شاخص های کلیدی متناسب با کسب و کار خود را انتخاب و استفاده نمایید و در کمترین زمان به نتایج مطلوب خود دست یابید.

2-دسترسی به نمونه مستندات کاربردی

یکی از مهمترین اقدامات در سیستم سازی و بهبود، اندازه گیری و ثبت سوابق می باشد که با استفاده از فرم ها، دستورالعمل ها و روش های اجرایی انجام می گردد. با عضویت 1 ساله در کلوپ سیستم سازان شما به نمونه مستندات کاربردی مورد نیاز دسترسی خواهید داشت و می توانید از آنها برای گرفتن ایده و استفاده در کسب وکار خود استفاده کنید.

3- تخفیف ویژه برای محصولات

کلیه محصولات و خدمات ما را میتوانید با تخفیف بیشتر در طول زمان عضویت خود دریافت نمایید.

4- آموزش های ویژه و کاربردی در زمینه های سیستم سازی و بهبود

شما می توانید با عضویت خود، به آموزش های کاربردی تهیه شده برای اعضای کلوپ در زمینه های سیستم سازی و بهبود دسترسی داشته باشید.

5-تخفیف ویژه 50 درصدی برای 3 جلسه مشاوره حضوری سیستم سازی در محل شما

شما با عضویت در کلوپ سیستم سازان از تخفیف 50 درصدی برای 3 جلسه مشاوره سیستم سازی در محل کار خود با آقای مرادی برخوردار خواهید شد که با هماهنگی قبلی و بر اساس درخواست شما انجام خواهد شد.

آخرین مطالب

نتیجه‌ای پیدا نشد.
keyboard_arrow_up