آموزش مستر

سایت آموزش مستر به مدیریت محمود مرادی به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از سیستم سازی و بکارگیری تکنیک ها و روش های بهبود، کسب و کار خود را توسعه داده و به رشد پایدار دست یابید و درامد خود را افزایش دهید.

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث می‌شود شرکت‌ها رشد نکنند، و یا همواره دچار مشکلات بی پایان کاری شوند نداشتن سیستمی کارا و اثربخش می باشد. ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم

خدمات آموزش مستر

ارائه محصولات آموزشی برای مدیران و صاحبان کسب وکار

ما جدیدترین و کاربردی ترین دانش روز را در زمینه مدیریت و سیستم سازی کسب‌وکار بر اساس تجارب ممیزی و استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برگزاری دوره های آموزشی

در زمینه های سیستم سازی، بهبود کسب وکار، بهبود عملکرد، سیستم های مدیریت کیفیت بین المللی، روش ها وتکنیک های اجرایی متداول در صنایع برای حل مشکلات کسب وکار

مشاوره اختصاصی متناسب کسب وکار شما

 در موضوعات بهبود، پیاده سازی الزامات بین المللی، عارضه یابی کسب وکار و پیاده سازی تکنیک ها و روش های benchmark شده از شرکت ها و صنایع پیشرو در دنیا.

مارا در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل:                       info@amozeshmaster.com
تلفن:                                             09031755221
مدیر و مالک سایت آموزش مستر: محمود مرادی
keyboard_arrow_up